Vannitoa ja duširuumi puhastus

Vannitoa ja duširuumi suurpuhastus

nus ning hügieeniline on käia vannitoas ja duširuumis, kus valitseb puhtus ning kord.

Pesemisruumi puhastanud inimene teab, kui suur töö on lubjasette eemaldamine. Regulaarne hooldus hoiab pesuruumid küll kauem värskena, kuid paraku kipub aja möödudes asi ikkagi käest minema. Kahjuks jäävad igapäevaseks puhastamiseks mõeldud koristusained lubjasette tulemuslikuks eemaldamiseks liiga nõrgaks. Siin tulevad appi professionaalsed koristusained, mis tavakaubanduses üldjuhul kättesaadavad pole, sest nende oskamatu kasutamine võib kaasa tuua tõsiseid tervisekahjustusi ja ära rikkuda puhastamist vajavad pinnad.

Meil on olemas pesuruumide põhjalikuks puhastamiseks vajalikud oskused, teadmised ja kogemused. Võtke meiega ühendust, kui vannituba või duširuum vajab põhjalikku puhastust!

Aastate jooksul on välja kujunenud peamised mured, mis vajavad vannitoa ja duširuumi põhjalikku puhastust:

  • Segistid ja dušiotsikud on lubjasetet täis
  • Keraamilised plaadid on kaotanud oma kirka värvi
  • Duši- ja saunauukse klaasid on muutunud läbipaistmatuks
  • Seina- ja põrandavuugid on värvi muutnud
  • WC-potis on kusekivi

Vannitoa ja duširuumi põhjalik puhastus on suur ettevõtmine, aga heade töövahendite, õigete koristusainete ja koolitatud töötajatega kulub märgade ruumide koristusele oluliselt väiksem aeg.

Nõuanne:

Kui soovid, et lubjasete nii kiiresti pindadele ei ladestuks, siis kuivata iga kord pärast duši kasutamist kummikaabitsa või lapiga kõik märjad pinnad ära.

Küsi pakkumist siit!

Nimi *

Email *

Päring *